Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Про компанію

Приватне підприємство «Біола» було засноване у Львові в грудні 1993 року.
Діяльність підприємства складається з таких основних напрямків:

1. Забезпечення лiкувальних закладiв сучасним медичним та діагностичним обладнанням

2. Забезпечення лабораторій сучасним лабораторним обладнанням, якісними реагентами, тест-системами та витратними матеріалами

3. Втілення в лабораторну практику сучасних високоефективних методів контролю якості та безпеки продовольчої сировини, готових харчових продуктів та кормів.

Приватне підприємство «Біола» - дистриб'ютор компанії «R-Biopharm AG» (Німеччина), дистриб'ютор компанії "SIRONA Dental Systems", офіційний представник компаній «FormMed Healthcare AG» (Німеччина) та «TAVARLIN AG» (Німеччина), а також офіційний представник на території Західної України компаній «Human GmbH» (Німеччина), «bioMerieux» (Франція), «BioTeck» (США), «MELET SCHLOESING Laboratoires» (Франція), «Biometra» (США) та «Sarstedt» (Німеччина).

Компанія R-Biopharm AG - провідний розробник тестових рішень для аналізу харчових продуктів та кормів.

Компанія SIRONA Dental Systems  (Німеччина) -  світовий лідер з виробництва високотехнологічного стоматологічного обладнання.    

Компанія HUMAN - виробник діагностичної продукції, що забезпечує широкий спектр медичного лабораторного обладнання, клінічних аналізаторів і наборів реагентів для біохімічного та імуноферментного аналізу.

Компанія bioMerieux - один з найбільших світових виробників продукції для лабораторної діагностики.

Американська компанія BioTek Instruments Inc. є світовим лідером у розробці, виробництві та продажі обладнання та комп'ютерних програм для роботи з мікроплашками у клінічних та промислових лабораторіях.

Компанія Whatman Biometra є одним з лідерів світового ринку виробників обладнання для ПЛР в класичному форматі, а також обладнання для електрофорезу та блотингу.

SARSTEDT Group розробляє, виготовляє та продає обладнання і споживчі матеріали у сфері медицини та наукових досліджень.

Компанія TAVARLIN AG (Німеччина) розробник унікальної концепції харчування при злоякісних ракових захворюваннях з застосуванням продуктів для підтримання дієтотерапії TKTL1.

Обладнання, реактиви та розхідні матеріали, які пропонує ПП «Біола», внесені до Державного реєстру виробiв медичного призначення МОЗ України, мають мiжнароднi сертифiкати системи контролю якостi ISO9001 або ISO13485, а виробники обладнання мають право маркувати свою продукцiю знаком СЕ та IVD.

Після уточнення Ваших потреб ми забезпечимо Вас додатковими інформаційними матеріалами, запропонуємо для розгляду варіанти комплектації Вашої лабораторії «під ключ» або надамо рекомендації оптимальних варіантів використання уже наявного у Вас обладнання.

Наші відносини з клієнтами будуються на партнерській основі, що забезпечує високий рівень довіри та відповідальності, гарантує взаємну зацікавленість у продовженні співпраці.

Основа нашого бізнесу - висока якість обладнанням, реагентів та матеріалів, кваліфікована технічна та методична підтримка, уважне виконання своїх зобов'язань перед замовниками.

Ми вдячні за інтерес до нашого підприємства і надіємось на розвиток довготривалої та взаємовигідної співпраці.