Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Ферментативний біоаналіз та аналіз продуктів харчування

Тести з дослідження ферментативних процесів широко використовуються в якості аналітичних інструментів для аналізу харчових продуктів. За їх допомогою можна визначити фальсифікацію меду та молока. Оскільки для України ці продукти найважливіші, то в першу чергу звертаємо увагу на них. Нагадаємо, що наша країни найбільший транспортер меду у Європі, тому виявляти ознаки фальсифікації меду – завдання номер 1.

Ці тести працюють на високих стандартах якості ферментів, що дозволяє точне і конкретне вимірювання кожного з'єднання, навіть в складних матрицях. Результати вимірюються, можливо отримати за допомогою спектрофотометра і автоматизації. Ферментні тест-набори використовуються для визначення цукрів, кислот, спиртів і деяких інших харчових компонентів.

В Україні також працюють гіганти – пивоварні, не будемо займатись рекламуванням, оскільки їхні назви Ви знаєте. Також на ринку працює багато представникі європейських пивних корпорацій, наприклад Carlsberg. Зрозуміло, що послуги з визначення фальсифікації пива, також актуальні.

Також одні з найпопулярніших послуг визначення фальсифікації:

  • фруктових соків,
  • вина
  • ферментативний аналіз яєць і м'яса.

Численні ферментативні методи були затверджені або підтверджені міжнародними організаціями, з яких найбільш важливими є:

  1. AOAC (Американська асоціація хіміків-аналітиків)
  2. CEN (Європейський комітет зі стандартизації)
  3. IFU (Міжнародна федерація виробників фруктових соків)
  4. IDF (Міжнародна Молочна Федерація)
  5. ISO (Міжнародна організація по стандартизації)
  6. OIV (Міжнародна організація вина)
  7. Ферментативні тест-набори використовують для всіх цілей!

Набори "Жовта лінія" отримуємо від Roche (раніше Boehringer Mannheim), з більш ніж 30-річним досвідом у виробництві ферментів, які є ключовим елементом кожного тесту. Тест-набори Roche були використані і перевірені в усьому світі протягом кількох десятиліть, з багатьма відповідними публікаціями. Вони були обрані в якості еталонного методу міжнародними організаціями, згаданими вище, і вони до сих пір еталонної якості.

 

Регуляція ферментативних процесів визначення фальсифікації продуктів харчування

В якості альтернативи, Біола також пропонує Generic лінію Enzytec ™. Enzytec ™ комплекти рідини виробляються Thermo Scientific, поважна компанія в області автоматизації. Це рідкі реагенти готові до вживання, тому вони можуть бути розміщені безпосередньо на будь-якому біохімічному аналізаторі і залишатися на борту для істинної можливості довільного доступу.

Лінія Enzytec ™ Колір є новим в асортименті продукції для колориметричного аналізу, які використовуються при аналізі вина (наприклад, праска, SO2, винну кислоту). Вони грунтуються на хімічній реакції з хромогену у видимому діапазоні, без використання будь-якого ферменту.

Як ми вже згадували, в нашій країні добре розвинуте сільське господарство, тому контроль за фальсифікацією масла а також правила зберігання ідентифікація і фальсифікація пастеризованого питного молока повинні глибоко вивчатись спеціалістами даної галузі. Лише після таких кроків, варто розраховувати на визнання кисломолочних за межами країни.

RIDA®CUBE SCAN нова фотометрична система, яка дозволяє тестувати біохімію (ферментативні і колориметричні аналізи). Тест-набори поставляються у вигляді картриджів з реагентами для одноразового тестування, і можуть бути використані тільки з цим конкретним інструментом. З частотою 4 тестів / годину, аналізатор спеціально для невеликих лабораторій, що виконують кілька тестів в день, а також можуть бути використані у виробничих приміщеннях.